Kommittéer och arbetsgrupper

Många medlemmar arbetar i klubbens kommittéer och arbetsgrupper. Det frivilliga arbete som görs är ovärderligt och ett stöd för styrelse och personal. Att arbeta ideellt är positivt - det skapar gemenskap, klubbkänsla och en bättre förståelse för klubbens verksamhet. Och dessutom är det trevligt att jobba tillsammans! Har du kanske gått och funderat på att vara med i gemenskapen i någon av dessa grupper? Välkommen att kontakta oss som redan är igång, det finns en plats även för dig.

Kommittée / Arbetsgrupp

Kontaktperson

Telefon

Mail

Banutveckling Dick Nilsson 0703-705878 dickpnilsson@gmail.com
Dam Carina Kronstedt  0703-399952 carina.kronstedt@telia.com
Fastighet Lars Andersson  0708-223566 lars@golvkonsult.se
       
Handicap Jan-Inge Roubert 0706-982658 jajaroubert@telia.com
Junior  Anders Werner  0730-333058 anders.werner@ljungbykomposit.se
       
Kommunikation/Info Stefan Rydergren 0706-152553 stefan.rydergren@gmail.com
Marknad Jonas Fredriksson 0725-430315  jonas.fredriksson@stralfors.se
Oldboys Bill Ögren 0706-276686 bill.ogren@hotmail.com
       
Tävling Johan Wallin 0705-621519 johanwallin666@yahoo.se
TjejRöj- damer Birgitta Hasselgren 0703-117789 hasselgren.b@telia.com
Röjargänget - herrar Bruno Edgarsson 0703-191020  bruno.edgarsson@bolmso.se