Kommittéer och arbetsgrupper

Många medlemmar arbetar i klubbens kommittéer och arbetsgrupper. Det frivilliga arbete som görs är ovärderligt och ett stöd för styrelse och personal. Att arbeta ideellt är positivt - det skapar gemenskap, klubbkänsla och en bättre förståelse för klubbens verksamhet. Och dessutom är det trevligt att jobba tillsammans! Har du kanske gått och funderat på att vara med i gemenskapen i någon av dessa grupper? Välkommen att kontakta oss som redan är igång, det finns en plats även för dig.

Kommittée / Arbetsgrupp

Kontaktperson

Telefon

Mail

Banutveckling Viktor Brage 0727-459659  viktor.brage@outlook.com
Dam Carina Kronstedt  0703-399952 carina.kronstedt@telia.com
Fastighet Pelle Ewers  0704-838445 emc.center.ljungby@gmail.com
Handicap och Utbildning Jan-Inge Roubert 0706-982658 jajaroubert@telia.com
Idrott/Junior Helena Tideman 0706-014389 helena70@hotmail.com
Marknad Jonas Fredriksson  0709-421166 jonas.fredriksson@stralfors.se
Seniorer Bill Ögren 0706-276686 bill.ogren@hotmail.com
Pay-and-Play Bo Westlin 0705-180637 bo.westlin@telia.com
Restaurang Anders Runesson 0761-718399 a_runesson@hotmail.com
TjejRöj- damer Birgitta Hasselgren 0703-117789 hasselgren.b@telia.com
Röjargänget - herrar Bruno Edgarsson 0703-191020  bruno.edgarsson@bolmso.se
Servicekommitté Anne Ewers 0703-439266 anne.ewers52@gmail.com
Tävlingar Johanna Roubert 0372-30450 info@lagansgk.se